OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Jeśli korzystałeś z naszego programu i spełnił on Twoje oczekiwania, zapraszamy Cię do wystawienia mu opini.
Twoja ocena może być cenną podpowiedzią dla innych osób, tych - które jeszcze nie decydowały się na wybór metody rozliczenia swoich podatków w bieżacym roku. Zachęcamy do wyrażenia szczerej opinii!
Na pewno wszystkie opublikujemy!

NAPISZ OPINIĘ

5/5

Bardzo solidny program i fajna stronka internetowa z pomocnym kontentem. Polecam innym użytkownikom.

Małgorzata Piotrowska z Siewierza
5/5

Program jest ok. Dzięki za darmowe udostępnienie

Tommy Wawa
5/5

Bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze program do rozliczenia PIT. Korzystam z niego już 3 rok i polecam go zawsze swoim znajomym.

Joanna Karolak
5/5

Serdeczne dzięki za udostępnienie programu. Zawsze rozliczała mnie księgowa, w tym roku chciałem zrobić to samodzielnie. Nie było to skomplikowane. Dzięki programowi zaoszczędziłem dużo czasu i pieniędzy. Rozesłałem go mailowo do znajomych, niech skorzystają, bo warto.

Mirek Kielce l. 61
5/5

Dużym plusem jest asystent, który sam wpisuje, co trzeba. Nie trzeba być podatkowym orłem by samodzielnie się rozliczyć z fiskusem. Najważniejsze jest jednak poprawność całego procesu, ale z takimi rekomendacjami mogę spać spokojnie

Tomek z Warszawy, l .51
5/5

Program jest świetny, wypróbowałam już kilka, ale ten zdecydowanie ma nad nimi przewagę: jest prosty, nie ma wpływu na tempo pracy komputera, jest estetyczny. Poleciłam go znajomym i rodzinie.

Beata l. 54
5/5

Rzadko trafiają się tak przystępne dla „szarego człowieka”, profesjonalne programy do rozliczenia podatkowego. Z programu skorzystali nawet moi dziadkowie. Fajnie także, że tak dobry program dostępny jest za darmo. Przy okazji można bez problemu przekazać swój jeden procent.

Kasia z Bielska-Białej, l. 41
5/5

Pierwszy raz wypełniałem deklarację podatkową. Byłem pełen obaw, bo pamiętam nerwową atmosferę jaka towarzyszyła zawsze rozliczeniom podatkowym w moim domu. Tymczasem z tym programem w kilkanaście minut miałem już gotowe formularze. Nie zdążyłem nawet dopić… herbaty. Polecam!

Karol z Piotrkowa Trybunalskiego, l. 27
5/5

Z programu korzystam już trzeci rok i mogę go zdecydowanie polecić– jest prosty w obsłudze, szybki, intuicyjny a co najważniejsze skuteczny. Super PITa wysyłam do Fiskusa już po kilku minutach przez Internet. Proste!

Kasia z Katowic, l. 38

TWOJA OPINIA