PIT-37

PIT-37 Informacje

PIT-37 to najbardziej popularna deklaracja w Polsce. Jest to formularz przeznaczony dla osób nie prowadzących działalności gospodarczej - dla pracowników uzyskujących wynagrodzenie wynikające ze stosunku służbowego, stosunku pracy oraz pracy nakładczej (tzw. chałupnictwa). Z deklaracji skorzystają także osoby pracujące na umowę zlecenie i umowę o dzieło. Za jego pomocą rozlicza się także każdy emeryt, rencista czy osoby pobierające zasiłki lub świadczenia przedemerytalne. Wypełniasz druk PIT-37 jeśli posiadasz przychody wynikające z praw autorskich i innych praw majątkowych. To także druk dla Ciebie, jeśli samotnie wychowujesz dziecko. Formularz PIT-37 przeznaczony jest zarówno dla podatników opodatkowujących swoje dochody indywidualnie, jak i łącznie z dochodami małżonka.

W rozliczeniu z Fiskusem możesz potrzebować: załącznika PIT/O jeśli chcesz odliczyć od podatku ulgę za Internet i dzieci a także za przekazane darowizny. Jeśli chcesz odliczyć ulgę mieszkaniową skorzystaj z PIT/D. W przypadku jeśli spłacasz kredyt na cele mieszkaniowe wypełnij także PIT-2K.

Zeznanie podatkowe należy złożyć do 30 kwietnia 2021 r.

 

 

PIT-37 Program

Aby ułatwić rozliczenie z Fiskusem przygotowaliśmy dla Państwa kolejną edycję cieszącego się wielką popularnością, darmowego programu do rozliczenia podatkowego - Super PIT 2020. Nasz program jest prosty i przejrzysty. W kilku krokach zadaje pytania i zbiera wymagane dla deklaracji dane. Gotowego do złożenia PIT’a otrzymasz w kilka minut. Nie zdążysz nawet dopić kawy. Co ważne w zabieganym świecie, dzięki SUPER PIT 2020 możesz wysłać swoje zeznanie podatkowe do Urzędu Skarbowego przez Internet nie ruszając się z domu. Wygodnie i bezpiecznie.

 

icon POBIERZ PROGRAM

 

PIT-37 Druk

SUPER PIT 2020 to także zawsze aktualne formularze podatkowe, gotowe do wydruku. Wystarczy kliknąć by zacząć samodzielnie wypełniać zeznanie podatkowe za 2020 r.

 


Pobierz w PDF

 

PIT-37 Online

Udostępniamy Państwu także wersję online programu SUPER PIT 2020, pozwalającą na wypełnianie deklaracji w przeglądarce internetowej, bez instalacji. Praca w programie odbywa się poprzez szyfrowane połączenie SSL zapewniające poufność i integralność transmisji danych. Deklaracje podatkowe użytkownika nie są zapisywane na serwerze (program nie wymaga logowania) co dodatkowo podnosi wskaźnik bezpieczeństwa danych użytkownika. Szybko i pewnie.

 

icon WYPEŁNIJ ONLINE