PIT-28

PIT-28 Informacje

PIT-28 to formularz przeznaczony dla podatników, którzy uzyskują przychody w ramach prowadzonej działalności gospodarczej objętej zryczałtowanym podatkiem. Ten druk jest także dla osób uzyskujących przychody z najmu lub dzierżawy. Formularz PIT-28 przeznaczony jest wyłącznie dla podatników opodatkowujących swoje dochody indywidualnie. Pamiętaj, że w przypadku uzyskiwania dochodów z innych źródeł np. etat lub umowa o zlecenie masz obowiązek złożyć również deklarację PIT-36.

Zeznanie podatkowe PIT-28 należy złożyć do 30 marca 2021 r.

 

PIT-28 Program

Aby ułatwić rozliczenie z Fiskusem przygotowaliśmy dla Państwa kolejną edycję cieszącego się wielką popularnością, darmowego programu do rozliczenia podatkowego - Super PIT 2020. Nasz program jest prosty i przejrzysty. W kilku krokach zadaje pytania i zbiera wymagane dla deklaracji dane. Gotowego do złożenia PIT’a otrzymasz w kilka minut. Nie zdążysz nawet dopić kawy. Co ważne w zabieganym świecie, dzięki SUPER PIT 2020 możesz wysłać swoje zeznanie podatkowe do Urzędu Skarbowego przez Internet nie ruszając się z domu. Wygodnie i bezpiecznie.

 

icon POBIERZ PROGRAM

 

PIT-28 Druk

SUPER PIT 2020 to także zawsze aktualne formularze podatkowe, gotowe do wydruku. Wystarczy kliknąć by zacząć samodzielnie wypełniać zeznanie podatkowe za 2020 r.

 


Pobierz w PDF

 

PIT-28 Online

Udostępniamy Państwu także wersję online programu SUPER PIT 2020, pozwalającą na wypełnianie deklaracji w przeglądarce internetowej, bez instalacji. Praca w programie odbywa się poprzez szyfrowane połączenie SSL zapewniające poufność i integralność transmisji danych. Deklaracje podatkowe użytkownika nie są zapisywane na serwerze (program nie wymaga logowania) co dodatkowo podnosi wskaźnik bezpieczeństwa danych użytkownika. Szybko i pewnie.

 

icon WYPEŁNIJ ONLINE